Parapsikoloji Burada
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Parapsikoloji Burada

Evrendeki Enerjiyi Hissedin.

AnasayfaPortalLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Matrix'e Hükmedin!

YazarMesaj
Bylonk
Moderatör
Bylonk

Yıldız Gücü : 225
Başarı Puanı : 5

Matrix'e Hükmedin! Empty
MesajKonu: Matrix'e Hükmedin!   Matrix'e Hükmedin! Icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 12:48 am

-->İKİ NOKTA YÖNTEMİ

1-Bir masanın yada sehpanın başına geçin.
2-Niyetinizi belirleyin(basitten başlayın örn:işte şu beni hemen arasın,işte zilim çalsın,annem çay getirsin vs...)
3-Sağ elinizdeki işaret parmağınızı masanın üzerinde bastırarak gezdirin.Sanki masanın üzerinde olan bir lekeyi silmek gibi.İşte bir an gelicek parmağınız ilerlemiyecek yapışır gibi olacak.masa parmağınızı bırakmıyor gibi.İşte o noktayı tutun çekmeyin parmağınızı.o nokta siz olun.

4-Sonra sol elinizin işaret parmağını gezdirin aynı yüzey üstünde.bu parmakta yüzeyle etkileşim daha çok oluyo.Çünkü işin içine diğer parmağında etkisi giriyor.bu parmakta ilerleyemez ve yapışık gibi oldumu ikinici noktanızı bulmuş oluyorsunuz.

5-İki noktanızda belli.Sıkıca bastırın.sonra onları düzgün görebileceğiniz bir açıda olun.yani vücudunuz onlara konsantre olmak için farklı bir duruşla zorlanmasın.

6-Sonra iki parmağınız arasında çekim olduğunu ve bunun hayali bir bağ olduğunu düşünün.o bağı imgeleyin.bakın ben şöyle yaptım.

15.denememde sağ parmağım ben sol parmağım x kişi gözlerim açık parmakların arasındaki bağa kitli ama zihingözümde binanın kapısına birinin geldiğini ve yalnışlıkla bizim zile bastığını kapıyı açıp aşşağıya seslendiğimi ve yalnışlık olduğunu öğrenincede sinirlendiğimi imgeledim.(ayrıntısıyla imgeleyin)
sonra hayalimde gözlerimi kapatmadan tabi iki parmağımı birleştirdim.ve işlemi bitirdim.salıverdim gitti.

hemen hemen 15 dakika sonra zil çaldı su getiren adam yalnışlıkla bizim zile basmış.tabi sinirlenmedim sadece gülümsedim

en önemlisi salıvermek.salmadığınız hiçbir enerji geri dönmez tabiki.bu imgelemeyi yaptıktan sonra olcakmı arıcakmı çalcakmı gecmişmidir diye merakınıza yenılmeyın...aklınızdan çıkarın.

bu aklınızdan çıkardığınız niyetlerinizin tamda vazgeçmişken oluvermesi gibi.22 farklı şey için yaptım.sadece 3 ü tuttu.bende bu yöntemi tuttum.anlatıldığı gibi karmaşık değil.kolay ama gercekten olcak mı olmıcakmı yok canım bu da olurmu gibi şeylere yer yok.bu yöntem kanser hastalarını fıtıkları iyileştiren bir yöntemmiş.

-->ALıntıdır

Bylonk king

birde zaman yolculuğu yöntemi var...oda şöyle hasta birisi yada mutsuz birisi için yapıyorsunuz diyelim.bir noktanız o kişi oluyor.diğer noktanız ise onun mutlu yada sağlıklı günlerindeki hali.aradaki bağı imgelerkende zamanda yolculuk yapıyor beyniniz ama o kişinin en güzel günlerinde ki halinde kalıyor.onun cıvıl cıvıl olduğu anlarda mesela.hasta olmadığı ya da mutlu olduğu...ve yine yöntemi bitirip salıveriyorsunuz.

bu yöntem direk qantumla alakalı ve ona paralel...

daha kendimi yada başkasına dokunularak yapılanları denemedim.ama birisine yapıyorsanız oturmasına dikkat edin karşıdakine zararsız bir bayılma yaşatıyor.ve kişi uyandığında çalışmayı hatırlamıyor.

işinize yararsa ne mutlu bana...

kitap:dr.richard bartlett---matrix'e hükmedin...

Matrix'e Hükmedin!
1 sayfadaki 1 sayfası